Klima Btu Hesaplama Aracı

Klima Btu Hesaplama Aracı

Aşağıdaki hesaplama makinesini kullanarak kaç BTU klimaya ihtiyacınız olduğunu görebilirsiniz. Eğer mevcut klimanız odanız, ofisiniz veya işyeriniz için yetersiz ise değerinde ikinci el olarak satın alıyor ve daha yüksek kapasite klimayı size ister yeni ister ikinci el olarak sağlıyoruz.

Daha detaylı ve ihtiyacınız olan en doğru kapasite ve cihaz modelinin seçimi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif ile doğru klimayı tercih etmenize yardımcı oluyoruz.


Özsa Klima Alanya olarak siz değerli müşterilerimize her marka klima için Satış Ve Servis hizmeti sunuyoruz. Servis hizmetlerimiz dahilinde ;

gibi işlemler için hizmet sunuyoruz. Profesyonel ekibimizin sunduğu kaliteli işçilik, ilkeli ve dürüst satış - servis politikamız ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışma politikamız ile hizmetinizdeyiz.

Özsa Klima Alanya her marka klima servis ve satış ihtiyaçlarınızda size destek sağlamaktadır.

Size, sadece bir telefon kadar uzaktayız.

ÖzsaKlimaAlanya---Logo-400x143px

Bu Sitenin Tüm Hakları Özsa Klima 'ya aittir.

Alanya 'da klima satış ve servis için profesyonel hizmet sunuyoruz.Yeni klima ihtiyaçlarınızda geniş ürün ve marka seçeneği ile klimanızı tedarik ediyoruz. Eski klimalarınızı değerinde alıyor ve ikinci el klima alım satım hizmeti sunuyoruz.

Ayrıca klima tamir, bakım, temizlik, taşıma, montaj gibi tüm teknik servis hizmetlerini Özsa Klima Alanya 'dan alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kalite standartlarında işçilik ile hizmet sunuyoruz. Tecrübeli, profesyonel ekibimiz ihtiyacınızı tamda söz verdiğimiz zamanda kaliteli işçilik ile teslim etmektedir.

Tasarım & Yayınlama